1. Przejdź bezpośrednio do pola przeszukiwania treści
  2. Przejdź do głównego menu
  3. Przejdź do głównej treści
  4. Przejdź do stopki

Pozytywka – Punkt Opiekuńczo-Edukacyjny / Miejsce Pozytywnie Nakręcone

Gdynia, ul. Hetmańska 27 (żłobek)
Gdynia, ul. Grodnieńska 17 (przedszkole)
ul. Benisławskiego 12 (przedszkole)

Wyszukiwarka

O nas

Mamo, Tato,

nie musisz wybierać pomiędzy rodzinną atmosferą i bogatym programem zajęć rozwijających intelekt, bo Pozytywka da Twojemu Dziecku jedno i drugie…

Fundamentalne dla przyszłych sukcesów dziecka jest wsparcie w kształtowaniu pewności siebie. Do tego Twoje dziecko musi mieć zapewnione poczuciu bezpieczeństwa.

Powierz swoje dziecko osobom pełnym pasji i zaangażowania, serdecznym, pogodnym, cierpliwym i odpowiedzialnym.

W Pozytywce dbamy o wszechstronny rozwój dziecka. Prócz realizacji autorskiej podstawy programowej, organizujemy dla maluchów najrozmaitsze zajęcia (język angielski, podstawy matematyki, logopedii, logorytmiki, bajkoterapia, plastyka, gimnastyka, rytmika itp.).

Organizujemy  pasjonujące „laboratoria”(polegające np. na sadzeniu roślinek, lepieniu ciastek). Jednocześnie wytwarzamy dzieciom przyjazne środowisko dla stworzenia ciepłych relacji z nami oraz pomiędzy sobą. Bezpieczne i szczęśliwe dzieci chłoną wiedzę jak gąbka, bo są ciekawe świata.

Pozytywka jest miejscem niezwykłych wydarzeń, takich jak spotkania z ciekawymi ludźmi (czasem gościmy np. strażaka albo lekarza), koncerty, mini wystawy, urodzinki, Mikołajki, spotkania świąteczne i wielu innych. Smaczne i zdrowe posiłki dostarcza nam sprawdzona firma cateringowa. Możesz zażyczyć sobie dowolną dietę dla alergików czy wegetariańską.

Twoj maluch będzie spędzać czas na radosnej zabawie, wyrażając swoją ekspresję twórczą, w łagodny sposób przygotowując się do edukacji przedszkolnej . Wesprzemy Cię również w kształtowaniu norm społecznych i stawianiu granic.

Pozytywka to także idealna lokalizacja. Urokliwe ulica I Armii Wojska Polskiego  znajduje się na zaciszu, ale dla Twojego komfortu w niewielkiej odległości od głównych tras w Gdyni.

W specjalnie zaprojektowanym ogródku Twoje dziecko przyjemnie spędzi czas na świeżym powietrzu i pozna najbliższe okolice na edukacyjnych spacerach. Dzięki bliskości centrum miasta mamy dostęp do wielu atrakcji takich jak muzea, teatry, kina, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny.

Nasza kadra, to dobrze wykształceni pedagodzy, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, dbając o jego komfort i harmonijny rozwój. Pracujemy w oparciu tylko o sprawdzone programy edukacyjne i wychowawcze oraz przykładamy dużą wagę do estetyki otoczenia, w którym przebywa dziecko.

Zadbaj o rozwój intelektualny i emocjonalny swojego dziecka. Zapisz je do Pozytywki już dziś!

 

Powrót

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. ×